Grafická karta rozbaleno skladem Akza

Dobrej, chci si koupit MSI GTX 1080 Armor na Alze. Mají ho ve slevě ze 20.000 na 12.000 což se mi zdá nějak hodně. Co znamená rozbaleno skladem u GK ?

Odpovědi na otázku

- 1080 stojí tak těch 10 - 12k, na bazaru i méně (20k fakt nestojí)- Rozbalené znamená to, že ho rozbalili a a buď používali, nebo jen vystavili, nebo ji někdo vrátil... (záhadně jednu dobu měli mraky "rozbalených" gtx 970 když je lidi vraceli kvůli pískajícím cívkám).. mno nikdy člověk neví. (viděl sem rozbalou desku který byla ošmatlaná a evidentně používaná i přes tvrzení Alzy, že ne. To ale neznamená, že to je problém.

musíš si kliknout na ičko u původní ceny- Původní cena při zařazení do prodeje nebo doporučená prodejní cena. Zobrazená cena je zaokrouhlena na celé koruny.

Před dvěmi lety jsem kupoval MSI GTX 1080 Armor a včetně slev a akce mě vyšla na 12 500 Kč. Sice mezi tím byla těžební horečka, ale i tak bych čekal, že se to dnes bude prodávat pod 10 tisíc.

Tak proč ne třeba totohttps://www.alza.cz/msi-geforce-rtx-2070-armo... Za podobné peníze stejný výkon navíc modernější.

Co znamená rozbaleno skladem u GK ? Tady nejsme jasnovidci, zeptej se tam, kde chceš koupit.

Tady máš, jak je to skutečně s cenou:https://ctrlv.cz/OjggZjištěno doplňkem:https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/hlída... (pro FF dočasně stažen)https://chrome.google.com/webstore/detail/hl%C3%ADd...

rozbaleno znamená prostě rozbalené zboží. Pro tebe je důležitej parametr délka záruky - tady je konkrétně 36 měsíců, takže je to opravdu zánovní karta jen někým vrácená hned po koupi nebo jen rozbalená (pokud by to někdo vrátil po 2 měsících nebo by byla repasovaná ze servisu, byla by záruka adekvátně menší)Ale záruku máš plnou tak není co řešit.. na reklamaci případnejch závad máš 3 roky.

Tak to sa mýlite.Záručná doba (aj u Alza) je:u nového tovaru 24 mesiacov a viac, ak neustanovuje osobitný právny predpis lehotu dlhšiu;u zánovného tovaru 21 mesiacov (zánovným tovarom sa rozumie používaný tovar, ktorý následne prešiel kontrolou);u tovaru použitého 12 mesiacov (použitým tovarom sa rozumie takto označený tovar, ktorý je použitý či opravovaný bez vady, pričom kompletnosť balenia nebráni plnému užívaniu výrobku).

A tiež aj vrátený tovar kedykoľvek bez udania dôvodu. Treba si to zaplatiť pri nákupe , je to pár % z ceny a môžeš vrátiť GK aj za 1/2 roka . Potom ju samozrejme predajú za primerane zníženú cenu a skrátenú zaručnú dobu . Ale to si musí každý povedať , čo chce , orginál balenie , alebo aj použité . Ja som kúpil aj to a aj to druhé a rozdiel som nevidel. Iba cenu .

To by ovšem muselo být u konkrétního zboží výslovně uvedeno. Alza použité zboží neprodává, prodává pouze rozbalené (vrácené v zákonné lhůtě z eshopu) a to má normálně 24 měsíců.

Prodává i použité, kupoval jsem takhle telefon - záruka 21 měsíců

Alza má bazar? To je nějaká novinka :)

Výprodej a bazar je něco úplně jiného...

Nechapes vyznam napisaneho textu?https://www.alza.sk/bazar-pouzity-tovar/u0.htm

Tohle je ale jiný odkaz, než před tím ;) A Alza provádí nějaký výkup použitého zboží?

Ziadny iny odkaz, keby si nemudroval a klikol na ten povodny, videl by si polozku pouzite. Ale to je na teba moc. Ten prvy ti stacil na to aby si sa robil chytreisi, ako si .

,,chytrejsi,,

Hele, já se o tom nehodlám hádat. Jen jsem se podivoval nad tím, že by Alza provozovala bazar, což znamená, že by museli to zboží někde taky vykupovat. Alza opravdu od lidí vykupuje použité zboží?

U Alzy byla možnost za příplatek prodloužit lhůtu na vrácení bez důvodu na 3 měsíce. Takže ty použité věci mohou být z toho. 21 měsíců záruky by odpovídalo (klidně i méně, pokud to nabízí za nesmyslnou cenu a dlouho to nikdo nechce). Tedy pokud to už nezrušili.

Ok, to zní logicky. Nicméně bych tohle určitě nepopisoval jako bazar. Tomu jsem se právě divil a nevěřil tomu, že by Alza provozovala bazar :)