» Poradna » Notebooky

Grafická karta nenaběhne

Dobrý den,chtěl bych zeptat na problém s notebookem. Občas se stane že po startu prostě nenabehne grafická karta a píše že zařizení bylo zastaveno s kodem 43. PC stačí vypnout a zapnout a pak už to třeba jde. Neví někdo?Ps: Strucny vytah z Everestu Operační systém Windows 7 Home Premium Home Edition Service Pack OS Service Pack 1 DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c) Jméno počítače MAIN-PC Jméno uživatele LukášZákladní deska: CPU typ Intel Pentium III Xeon, 2133 MHz (9 x 237) Název základní desky Neznámý Čipová sada základní desky Neznámý Pracovní paměť 3066 MB BIOS Typ Phoenix (10/11/09)Zobrazení: Grafická karta GeForce GT 240M Grafická karta GeForce GT 240M Monitor Obecný monitor PnP [NoDB]Multimédia: Zvuková karta Digitální zvuk (SPDIF) (High De Zvuková karta Reproduktory (High Definition A)

Odpovědi na otázku

Přeinstalujte ovladač. Ten stáhněte ze stránky výrobce notebooku.

to jsem udělal nejnovější co jsem našel

Nejnovější ovladač nemusí znamenat vždy optimální. Hrajete na notebooku hry? Je možné, že se s Vámi grafika loučí.

Everest je Ti k ničemu: uvádí naprosté nesmysly. Oprava by stála min. 2000 Kč bez DPH.NB je postaven na prehistorické platformě Intel LGA 775, technicky z minulého tisíciletí.Jakákoliv investice do takového hw postrádá smysl. Co s tím?Používej ho, dokud ještě trochu funguje. Hlavně nespouštěj žádné grafické hry, tím mu můžeš trochu prodloužit životnost.Až definitivně odejde do křemíkového nbbe, svěř ho s důvěrou do sběrného dvora.