Grafická karta nefunguje, měněna 4x, deska 3x

Je to už třetí základní deska, čtvrtá grafická karta a stále se opakuje to samé - grafická karta nedává obraz! Jsem odkázán na integrovaný grafický čip v procesoru i7. Jediné, co se za ty dva roky nezměnilo, je jedno z prvních vydání Windows 10. Je možné, aby w10 měly nějakou chybu, která zabrání fungování grafické karty?! Kamarád má w10 druhé vydání z ledna 2018 a každá grafická karta, která u mne nefunguje, u něj funguje! Setkal už se někdo s takovým problémem? Děkuji......//"Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou."//

Odpovědi na otázku

To jsi nám toho napsal. Nemáš tam i něco konkrétního? Třeba HW specifikaci PC, typ monitoru, typ kabelu, kterým se připojuješ, atd.?

Ked unho funguje, tak hladaj problem inde a nie v grafike.

Samozřejmě že to je možné. A máš nějaký důvod proč neudělat update windows 10 na poslední verzi? proč si tam stále držíš jedno z prvních vydání?

Podle informací, které jsi poskytl vím naprosto přesně, co tomu je.Je to rozbitý.

jo, môže za to stará verzia win 10. napríklad gtx1060 potrebovala minimálne 1603 ak sa nepletiem. na starších nešla inštalovať.druhá vec, nepokúšaš sa náhodou zapojiť vga cez pasívnu redukciu do dvi, však?

pardon, 1607 je minimum

jake grafiky? jaky je zdroj?

Úžasně nádherný "slovní průjem" a ty nejzákladnější, nejdůležitější (HW info) údaje nikde. Co Vám asi kdo s tímto poradí? Nic. Ale 1 radu bych přece jen měl. Jestli je tento stav výsledkem "vaší práce" a přitom v popisu problému nejste schopen uvést ani HW, je zřejmé, že nemáte ani předpoklady v této oblasti něco dělat. Bohužel, bastlíři jsou dnes všude a je jich hodně. P.S. Já bych se styděl takto žádat někoho o radu, resp. bych si to ani nedovolil....každý to ale máme evidentně nějak jinak.