Graficka karta do 1300

Prosím nějaký tip na nejlepší grafickou kartu do 1300 děkuji.

Odpovědi na otázku

Akú CPU, aký zdroj, aké použitie?

Intel(R) Pentium(R) CPU2117U@ 1.80GHz 1.80 GHzRád bych aby to rozjelo gta5 aspoň na medium detaily

zapomeň.

Tak jo zapomenu

NB a ešte k tomu slabé 2jadro a Ty chceš meniť GK a hrať?

GTA 5?? Na Pentiu? Na grafice za 1500? To je stejné jako říct: mám 10 000. Jakou nejlepší formuli seženu?

MinimumVideo Card: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)RecommendetVideo Card: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GBToto je to nejlevnější (nová grafická karta), která hru utáhne.https://www.alza.cz/sapphire-pulse-radeon-rx-... Pokud ti to přijde drahé, musíš riskovat nákup bazarové.

Radíš desktopovú GK do NB? Tiež čítaš ako Lokomotiva? Príde, prečíta zadanie a 259 komentárov má na háku. Poradí čo ju napadne aj keby iní desiati poradili to isté

Dotaz je jasný.Grafiku do 1300,-To, že jde o notebook je vidět až z nějakého příspěvku kdesi uprostřed vlákna.Čili jedu podle dotazu.

Možno sa dožijeme dňa, kedy už v zadaní budú všetky info (pekne roztriedené) a bude stačiť len 1 odpoveď

Lubo.Otevřu si několik vláken a pak na ně v průběhu času reaguji.Tuto informaci (o HW) jsem prostě neměl k dispozici.Doufám, že ti to jako vysvětlení stačí.Stává se pak dost často, že napíšu něco, co už napsal někdo přede mnou, což ovšem nemohu vědět.A mazat zde napsané příspěvky už prostě nemohu.

Ja, pre zmenu, čítam tak rýchlo, že Intel 6100 vnímam ako FX-6100 . Takže to neber ako kritiku. Keby boli všetky info v zadaní (neviem či by bolo vhodné, aby admin ich tam postupne dopisoval - tazatelia by sa nikdy nenaučili písať zadania), žiadne komentáre by si čítať nemusel... Toto by na hodinách SJ/ČJ učiť mohli - ako výstižne opísať problém z takej a hentakej oblasti vrátane titulku

Procesor hodně slabý. Je to vůbec stolní PC s PCIe 16x slotem? Co RAM? Grafiku doporučuju aspoň HD 7970 3 GB, měl jsem ji šest let a doteď utáhla všechno. A není drahá, na inzerát asi za dva litry.

Jasne, že je desktopový. Pentium 2117U iný byť ani nemôže . Chlapi, čítajte všetky komentáre

Zmátlo mě to U, to bych čekal u mobilního čipu, příp. Jsou i všelijaké hrůzy, co mají na PC základní desce napevno napájený mobilní procesor atd. To vše nic nemění na tom, že je pro hraní náročných her hodně slabý. Tu grafiku přes Sbazar koupíš, třeba GTX 760 docela lacino, ale nečekej, že to povalí nějak plynule.https://www.sbazar.cz/Marty956/detail/54247727-...

Je to mobilní CPUhttps://ark.intel.com/products/71469/Intel-Pent... Proto ten smajlík ...

Proto je celá tahle diskuse zbytečná, prostě tam žádnou grafiku nekoupí. Buď herní noťas nebo PC nebo konzoli, ale pokud shání grafiku striktně do 1300 Kč, tak nemá prachy ani na jedno z toho.

Napevno zvyknú byť Pentia a Celerony Nxxx, alebo Jxxx a k takému J4005 by som PEG nedával žiadnu