» Poradna » Ostatní

Grafická karta a RAM

Zdravím vás.. mám takový problém s hrou the forest, píšou minimální požadavky na 4gb ram.. ale viděl jsem pár videi s tím ze hral na 2gb ram ale většinu zátěže nesla grafika.. ja mám také 2gb ram.. a tak se chci zeptat zda jde nějak přehodit či nastavit aby to šlo převážně přes tu grafiku.. protože po spuštění hry me to vyhodí chybu kde jdsem se na forech dočetl ze je malá ram paměť. Může někdo prosím poradit??

Odpovědi na otázku

Ja nemám 2 GB ani na multimedialnom PC a Ty chceš s 2 GB grať? Odvážlivec. Nemáš 10€ na 2 GB, alebo skôr 20€ na 4 GB? Aj bežná činnosť vo W7+ spapká 2 GB. Neviem ako vieš RAM-ku nahradiť grafikou. Tá hra by najradšej c2q, 4 GB, GTX 560/750. Ak nemáš hoci len 1 z toho, extra to nepobeží. A pri 2GB koľko voľnej RAM bude mať hra? 512MB? Dnes by som pod 6 GB nešiel

Mas dobre nazory, ale kdyz se chce na hry pouzit "starobyly" pocitac? To by pak byla totalni prestavba, a to vcetne bedny - takze uplne novy comp.Tazajicimu doporucuju zvetsit velikost swapaku, nic jineho me nenapada - ale i kdyby to bezelo, tak bude dochazet k brutalnim poklesum FPS a zasekum, i nekolikavterinovym, se nevyhne.Nechce se mi hledat, tak do googlu hodit "odkládací soubor".

Swap ma pravdepodobne na automatiku a 7200 RPM nejaký spešl HDD (nad 200 MB/s) zrejme nemá (ak SSD, dajme tomu...), tak odozvy budú hrôza. Ani ja nemám i7-6700K, ale starého Pentia 4 som sa zbabil pred 2,5rokmi a neviem ako som s ním mohol pracovať (mám ho do dnes na pokusy a aj Win ME ide ako slimák a to mám 2GB RAM*). Nevidím problém kúpiť c2q z bazosa s HD 3850, alebo došetriť na GTX 750, 6 GB RAM a dá sa zahrať akákoľvek hra odhadom 3roky stará, ale 600€ to stáť nebude. Alebo ak šunka, tak hrať 9r staré hry. Kto chce na Lems, tiež mu nenapadne vydať sa na cestu s Trabantom. Buď niečo mám, alebo nemám. *win ME má limit 1994 MB

No, co na to rict. Snad jen to, ze pres bazar se da sehnat nejaky stroj hodne levne.Sam jsem mel stesti, ze me P4 minula a mel jsem konkurenci v podobe Athlon 64 +3GB ram ke konci ;) . Nahradil jsem to necim novejsi priblizne ve stejne dobe, a .... k tomu starikovi se znechucene vracim jen kdyz nekdo potrebuje udelat neco s PATA diskem).Ke koupi noveho stroje me dokopala jista hra, ale na hry jsem tenhle comp ani poradne nepouzil, kdyz nepocitam testovani (z novych her jsem spis zklamany, GTA 5 neni takova sranda jako SA, snad jen jedine Zaklinace jsem si uzil a na archeologicke vykopavce by nesel).ps. omlouvam se, ale jsem prepiven

Presne: ak na to nemá, aspoň bazar, ale chce to vyjednávanie a čas ak človek neberie 1. ponuku. Ja som už dosť dávno narazil na HD 3850 za 15€. A dnes síce stojí tiež toľko, ale po vyše roku a pol

Problem je, ze by mel vedet, po cem koukat.Do 5k Kc se da pri trose trpelivosti splasit i5 (netaktovaci, socket 1156/ pri stesti 1155) + 8GB RAM s nejakou jakztakz pouzitelnou grafikou.

Ak u Nehalemu bude mať 2 GB, kde kúpi 4 GB DDR3 DR? Začína to byť problém

Dual rank, to JE problem, ale rikam pri stesti ty 4/8GB, jinak nad tim ani nema cenu uvazovat. Dostatek pameti dokaze udrzet pri zivote i archeologicky kus HW.

Prostě píšou minimální 4 GB, tak asi vědí proč. .. zkrátka je čas na upgrade.

Ak má E2160, HD 3650 a 250 W zdroj, tak mu ostane asi len kúpa nového

Hlavně jde o to, že mu to může házet úplně jinou chybu, třeba to spouští na totálním vraku (2 GB ram sem neviděl tak 5 let v ničem...) - takže řešit málo paměti, na třeba 7 let starým notebooku bez grafiky nemá moc smysl...

Grafiku mám --- MSI GTX 960 GAMING 4G 4GBTakže s grafikou by problém nebyl..

Ty máš 2GB RAM a 4GB grafiku? Proč? Zatímco ty 2GB musíš cítit i při prohlížení internetu, tak ty 4GB na GTX 960 využiješ málokde (na PC s 2GB RAM pak prakticky nikde).Nechceš tu sestavu konečně vypsat raději celou?