Graficka karta a dalsi..

Zdravím vsechny!Predem se omlouvam za pravopisMel bych mensi problem pred rokem jsem si koupil grafickou kartu Sapphire HD 7870nemuzu si stezovat vsechno jede jak ma ale asi pred tydnem grafika zacala ve skrini nejak blbnout kdyz dosahne cca teploty 65 stupnu tak vetracky zacnou drhnout je to celkem hlucny kdyz jsem nakoukl co to muze bejt tak jsem to nezjistil nic tam neni co by tam mohlo prekazet tak by me zajimalo jestli by nekdo nemohl vedet v cem je problem ? Dekuju.ZdrojEVOLVEO Pulse zdroj 500W, ATX 2.2, tichý, 12cm fan, pas. PFC, 4xSATA, 1x PCIe 6+2, černý: Ma nekdo zkusenosti s timhle zdrojem? Zajimalo by me do jake teploty to muze vstoupnout dekuju nedokazel jsem to vygooglit A posledni otazka vlastnim procesor AMD 6300 (6 jader) driv kdyz jsem si koupil svuj prvni pocitac mel jsem tam 1 jadro a par fr uz je to dlouho a myslel jsem co nejvic jader tim lepsi vykon procesoru tak kdyz jsem ho koupil pridelal tak me dost zarazilo kdyz chci streamovat na twitchi pres OBS nejakou hru tak mi procesor jede na 100% jak to? Proc tamhle ten clovek ma Intel 4 jadra a ma zatizeni cca 40% pri streamovani stejne hry ja se v tomhle opravdu nevyznam urcite kdyz mi to nekdo vysvetli budu moc rad takze dekuju za vas cas

Odpovědi na otázku

Problém môžem byť v tom že si ju nejak extrémne preťažil a prejavuje sa to pri 60+°C alebo je aj možnosť že zle meria teplotu pretože grafiky majú väčšinou problémi tak pri 90°-110°.A čo sa týka CPUčka tak je síce 6jadro ale Inteli 4-jadrové sú zväčša výkonnejšie. Predpokladám že máš model FX-6300 vec sa má tak že aj Intel core i5 3570K má viac výkonu ako tvoj CPU a navyše je to staršia generácia. Streameri na twitch zväčša používajú na streamovanie i7mičky. Tu máš porovnanie tvojho CPU a 3570Kčka: http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i5-3570K-... ak by si chcel porovnať s tým čo streamujú oni tak si tam len hoď ich CPU ale najviac asi používajú i7 3770/3770K, 4770/4770K a niektorý z nich už budú mať aj 4790K.A ešte k tomu dodám toľko že ak streamujú profesionálne rátaj aj s tým že majú nejaké tie capture card ako napr. Evermedia Live Gamer alebo Black Magic Intensity a etc.

ad procesor: Koukni do procesů, co všechno vytěžuje procesor... ad grafika: 65st. je naprosto normální teplota, že to dělá rámus může bejt mizernýma větrákama na kterých to ložiska maj za sebouad zdroj: http://goo.gl/L32Rih sice trochu jinej, ale co se kvality týče si myslim že nebude moc rozdíl...

je to i o nastaveni obs, posli sem screeny, jak mas jednotlivý záložky nastaveny.

http://leteckaposta.cz/868894912Dekuju za pomoc je to ve WINRARU 6 fotek

Ked si myslis, ze niekto rozumny bude tahat do svojho pocitaca RAR od anonymneho clena poradne a rozbalovat v svojom PC, tak si moc naivny.Som zastanca teorie, ze dnesne Antiviri su naprd (len zatazuju system) a najlepsi Anti je rozum a spravne zasady uzivatela.Prva zasada je: neotvarat prilohy z neznamych/nevyziadanych mailov.Druha zasada: nestahovat a nasledne neotvarat nezname/nevyziadane komprimovane subory (RAR.ZIP ...)To naozaj nemozes dat obrazok na:http://img24.eu/http://www.2i.sk/a milion dalsich, kde neteba obrazok stahovat do svojho PC (a este aj rozbalovat), ale da sa prezriet obrazok priamo na webe?

to všechno stíháš hrát?

10 let jsem hral Ultimu online kvuli staremu PC neni to tak dlouho co jsem koupil neco noveho a popadl me zachvat musim vyzkouset vsechno co jsem vzdycky zkusit chtel

x264 předvolbu dej na very fast nebo ještě něco rychlejšího, tim CPU ulevis.Dále bych doporucil dat jen 30 fps, tenhle procesor není zadny zazrak, na tohle jsou vhodnejsi intely - idealne i7. A o snizeni rozliseni bych taky zauvazoval, aspoň na HD (720p), ono stejne ten 1000 kbps není moc - sam streamuji na i7 4770k 1920x1080 s 40 fps na 2500 kbps.

Za pravopis se neomlouvejte. Stačí mu věnovat polovinu času toho, co prosedíte hraním her na PC a nebudete se muset stydět na veřejnost se svým psaným textem.Co se hlučných větráků na grafice týče, potom věřte, že jejich chování je výsledkem Vašeho dlouhodobého hraní her. Kdyby jste místo toho např. studoval na netu pravidla českého pravopisu, otáčely by se potichu ještě dnes.

Pepo kazdy den si zahraju maximalne tak 1hodku maximalne 2 kvuli praci jinak volny cas travim venku s pritelkyni ale asi to nechapete protoze clovek co tohle dokaze napsat musi byt nechutne tlusty a samotar co nema nic jineho na praci nez si do nekoho rypnout ze? Co misto tehle kecu si jit ven zabehat a zajit nekam do spolecnosti? Teda jestli jeste znate svet cetl jsem nekde ze clovek ktery nema zadny zivot je dost nemocny tak abys nesel ven a nekoukal ze venku kazdej jezdi autem komunismus uz je pryc tak si nasad kalhoty a bez si uzit zivot ty kondome

Zřejmě jste nepochopil, že z mé strany šlo o dobře míněnou radu. Však jsme v poradně. Pro posílení Vašeho sebevědomí pouze dodám, že se v této poradně vyskytují daleko větší nevzdělanci, než jste Vy. Takže nevěšte hlavu a studujte pravopis. Uvidíte sám, že časem zmizí ten nepříjemný pocit méněcennosti a snad už i příští dotaz zvládnete bez úvodních omluv za mezery ve vzdělání. Přeji hezký den a mnoho trpělivosti.

lol dalsi trol intelak co chce pomlouvat AMD ja mam pri streamu na twitchi zatizeni 30-40% pri novych hrach na fx-6100 fx6300 je mnohem vykonejsi nez jakekoli i5 !