Grafická karta - žádný obraz

Ahoj, kámoš mi za pár korun prodal funkční (sám na ní nedávno hrál) grafiku Nvidia GeForce GTX460. Bohužel když jsem jí zapojil do slotu a spustil PC tak počítač naběhl normálně i do windowsu (slyšel jsem znělku winxp), ale monitor zůstal černý. Po resetu pc jsem šel do BIOSu a vypnul jsem int. grafiku. Bohužel žádná změna nenastala. Nebude to tím, že jsem do grafiky zapojil jeden místo dvou 6pin kabelů? Grafika vyžaduje 2 6pin kabely a můj zdroj má jenom 1 6pin kabel. Nebo že by to bylo zastaralým hardwarem, který je můj pc osazen? :) Grafiku jsem chtěl zatím pouze otestovat, ale pravděpodobně nemá dostatek šťávy. :)PC parametry (nelekněte se):Základní deska: MSI MS 7309 v1.0 chipset MCP61Procesor: AMD Sempron 3200+ 1.81GHzGrafická karta: integrovaná Nvidia GeForce 6100 Zdroj: Maxpower 500W

Odpovědi na otázku

> Přehodit kabel.> Viděl jsi ji v provozu myslím u otevřené bedny = důkaz, že to byla tato karta.> Vadná karta a byl jsi "napálen".

> Nebude to tím, že jsem do grafiky zapojil jeden místo dvou 6pin kabelů? Grafika vyžaduje 2 6pin kabely a můj zdroj má jenom 1 6pin kabel.> A jó ...

Odpověděl sis sám, kde jsi spáchal fatální chybu:"zapojil jeden místo dvou 6pin kabelů"Co s tím?Pořiď pro tohohle žrouta kvalitnější a výkonnější zdroj.

> A jó ... zase jsem byl líný to číst celé.Už nebudu pít tolik skotské ...Už nebudu pít tolik skotské ...Už nebudu pít tolik skotské ......

A ještě si k tomu pití přidej, že už nebudeš psát do poradny stupidní rady a bude tu klid.

Hele ty tu nejsi pánem, tak si nařizuj své staré ...

Děkuji za odpovědi. Koupím si 6pin kabel abych toho žrouta nakrmil. Snad to půjde. Napálen jsem nebyl :) Grafiku jsem viděl v provozu.

nie je to zbytočná GK/nie je pomalý CPU?