» Poradna » Ostatní

Grafici?

Ahoj všichni,
mám problém, známý mi dal fotky své dcery na vytisknutí ve formátu A4, v tom by nebyl problém, ovšem kvalita jedné fotky je ubohá. Já na to nemám programy, s počítačem se bavím pouze přes Google Chrome a Wordem. Nějaký Photoshop či co vůbec nemám a při rychlosti mého dnešního internetu(ach ty bouřky) bych to stahovala mooc dlouho. Slušně tedy žádám někoho, kdo se přátelí s grafikou, jestli by mi fotku, na kterou máte níže uvedený odkaz neopravil. Ano, ano, vím, jsem cizí člověk, ale moc prosím, udělali byste mně a mému známému mooooc velkou radost. Dobrý skutek se cení :)
photo.uloziste.com ...
Děkuji :))

Odpovědi na otázku

a co s tou fotkou mame vlastne provest ?

resp. myslite jen retus tech tecek atd ?

Ano, pouze retuš těch teček, ostatní aby zůstalo zachováno. Děkuji moc :)

opravdu to specha? ted se k tomu asi nedostanu, pokud vam staci vysledek dole, napiste to (prosim) at nedelam neco zbytecne

ups, tak uz asi vyreseno...

žeby odstrániť tie pupínky?

Ano, myslím odtranění těch bílých teček. Budu Vám mooc vděčná :)

Tak co, uděláte to prosím?

Vydrz, uz na tom urcite nekdo pracuje.

toto je maximum, čo zvladnem v painte http://i27.tinypic.com/237blz.jpg...

frajer..

taky tleskám, a blahopřeji.

Já Vám mooooc děkuji.Opravdu nevíte, jakou mám radost. Super :)

Ajaj ... tá fotka je tam aj v podstatne vyšších rozlíšeniach... neviem, či práve toto bude na A4 dostatočné... ak chceš, pohrám sa s tou fotkou vo vyššom rozlíšení.

Já si myslím, že to jde provést podstaně kvalitněji. Takže není za co blahopřát, ani tleskat!

Zvídavý [193.86.229.xxx] - zase neděláš nic jiného, než žvaníš, a víš kulový.
Ostatně jako vždy.
http://www.zive.cz/vysledky-vyhledavani/sc-2... ...

Ouvej, zase ten disko Karviňák. To tu mám opět dokazovat, že nežvaním? Zapamatuj si jednou provždy, že co řeknu nebo napíšu, za tím si stojím!

To takový pyj dokáže občas též...

ms - a to dokonce i psí, nebo kocouří.
A tam někam bych toho blba zařadil.

Nejsi ty náhodou příbuzný s tím magorem Vyčítalem? Ten taky nedá dopustit na americké ostré hochy, co osvobozovali Plzeň s nylonovými punčochami ve "velké polní".

No zaplať přírodo, že nejsi ty můj příbuzný.
Ale už víme z jakých zdrojů vznikl český film - Ještě větší blb, než jsme čekali.
Ty jsi se holt jako blb narodil, jako blb žiješ, a jako naprostej blb natáhneš ráfy.

A já zase vím, jak vznikla písnička "Tam v Karviné", ty nevyvinutý škrábači gramofonových desek.