Grafarna

Co rikate na tuto karticku...? obchod.jannovak.cz ...

Odpovědi na otázku

...že je na hovno, nekupovat, HD4870 to řeší...

mobil storm si idiot a idiotem zustaneš takhle odpovědět to si normální pitomec.

no to ste mi teda pomohli oba...:D ja bych si ATInu stejne nekoupil... mam raci nVidie

nj blbej fanousek..... co jinyho se da na toto rict ber radsi 280GTX tadle se nevyplati no lol

Tak ty ses mozna lolek Atiny sou upe nahovno 5x vic poruchovy nez nvidie a kdybych mel zbytecne moc penez tak bych si ji koupil jenze to fakt nemam no...

jak od ktereho vyrobce.

uz sem slysel na todle tema hodne odpovedi jako maji horsi zbernici , sou poruchovy , spatnej vykon , malo pameti atd.... takze vim o takovejch lidech svoje

ty vole lidi...začněte uvažovat normálně jako zákazník a ne jako hokejový fanoušek...i tomu blbému Jágrovi je u prdele že nějaký obuvník Karel Navrátil ze Žižkova sedí v 15té řadě a v ruce drží pérko od bot...stejně jako nVidii je u prdele že jí máááte rádi tak jako AMD,...prostě zisky zisky...tak začněte myslet....prosím

CENA HOVORI V PROSPECH ATI
ale po skusenostiach s 10timi atinami a asi 7 nvidiami by som ine ako nvidiu uz nebral
tie ovladace co ma ati to je taky grc ze na to nemam slov
/cely mesiac som hladal ovladace na hd 2600 na notasi aby mi kazdeho pol dna nevytuhol komp, nakoniec som zobral upravene catalisty od DNA modderov/

jako..já mám nVidiu...a jsem zpokojený..kamarád má atinu..a je spokojený..samozřejmě catalysty jsou nutností..ale já taky pužívám drivery ne od nVidie ale os Asusu,jež je výrobecmmé grafiky.., vše má pro a proti..jen hcci říct aby jste se tady nehloučovali na ty a na ty..prostě..porovnávejte taky kvalitu/výkon/ cenu a ne jen barvu...

Za a) Jarda není blbej, měl jsem tu čest (opravdu čest!!) s tímhle top hokejistou osobně mluvit a dokonce jsme si dali tenis (Hluboká) a opravdu je to normální chlap - žádné hvězdné chování, v dnešním světě se orientuje ok, je s ním o čem mluvit i kromě hokeje. Jistě, nemá výšku, ale já zatím taky ne :) :). Takže tyhle kecy si příště prosím odpusť, udělal toho pro reprezentaci naší země docela dost, tak když mu nefandíte, k čemuž nikoho nenutím, tak do něj aspoň nerýpejte. Za b), máš naprostou pravdu, fandit nějaké značce takto fanaticky je blbost, sotlní PC má AMD Sempron (v té době to pro mě bylo nej), notebook zase jede na Intelu - to zase bylo nej teď...podle poměru cena/výkon a taky mojich požadavků...takže asi tak