Graf. karty

Ako je to s rozdelenim graf. kariet...nVidia , MSI , ASUS , LEADTEK...? dakujem

Odpovědi na otázku

"ATI RADEON" a "nVidia GeForce" vyrabeji cipy do grafickych karetgraficke karty s cipem ati nebo nvidia pak vyrabi asus, leadtek a plno dalsich firem

a ktora je nejlepsia?

Vyrobce chipu, vyrobce karet, konkretnich chip? Na co se vlastne ptas?

nalepsiu firmu co vyraba graf. karty

Zadna nejlepsi firma neni. Kazda ma lepsi a horsi karty.

nikto nevie?

Mezi nejlepší výrobce grafických karet už dlouho patří MSI. Hodně pozitivně se dnes píše i o značkách Gigabyte, Asus, Saphire a Leadtek.GK s čipem ATI vycházejí lépe v poměru cena/výkon, ale mají v současné době špatné ovladače a dost často pc zlobí. S nVidii je v současné době méně problémů. Ale obecně platí, že některé čipy graf. karet si nerozumí s některými čipy základních desek. Někdy lze bez problémů k propojení graf. karty a LCD monitoru použít jen jeden z výstupů GK (VGA, DVI).

MSI a medzi najlepšími ??? Ty si snáď obedoval muchotrávky

nie asi, on obedoval muchotravky

Jaaj MINO69 sa vratil !!!!

ze MSI...

Mrkni na Gainward, Leadtek nebo Sapphire.

PS: Sapphire dělá jen Ati. A GW + Leadtek jen nVidii.