Graf karta nefunguje, nevím proč..

Zdravím, dnes sem zkoušel zapojit do PC graf. kartu ASUS HD7770-2GD5Bohužel i když graf. karta svítila a větráni běželo PC "pípalo" jako posedlé ("pípání" přez sebe, prostě šílenství...) a obraz se nezapl..Předchozí karta Geforce GT 710 :(Nemám zrovna možnost vyzkoušet kartu na jiném PC takže nevím jestli je chyba v ní (není nová ale předtím fungovala, seděla pohodlně doma cca 5 měsíců..)Budu vděčný za jakoukoliv radu/ tip kde by mohla být chyba popř co vyzkoušet..DíkyParametry:Win 7procesor: Intel Core i7 950 3.07 GHzzakl. deska: Gigabyte X58A-UD5Ram: 8GZdroj: 500+ W , kdyžtak později dohledám (na webu píšou že stačí 450W což určitě mám...)

Odpovědi na otázku

máš vůbec zapojený monitor do hdmi konektoru na té grafické kartě ?

Asi se ptam zbytecne, ale mate pripojene napajeni? Ta karta pravdepodobne vyzaduje 6pinovy napajeci konektor. Predpokladam, ze GT 710 si vystacila s napajenim z PCI-E, obcas se pri upgradu stane, ze clovek vynda starou, zapoji novou a na tento "detail" zapomene.

Když ve stejném PC jedna karta funguje a druhá ne, tak je prostě blbá. Co na tom chceš vymýšlet?

A tech pipani je kolik? Ona tim totiz deska neco signalizuje. pokud jich je 8 kratkych, je to chyba grafiky.

Zjisti přesně, jak to pípá. Signalizuje to přesnou chybu. A hlavně tu grafiku zkus v jiném PC, zda vůbec funguje.