Graf. Karta - bsod

Dobrý den obracím se na vás s prosbouDneska si tak tvořím minecraft server do toho YouTube s písničkami a najednou blik. Černá obrazovka zasekli zvuk. Následuje mnou tvrdý restart a v zapeti ona nechvalně známá Modrá obrazovka. Do nouzaku se dostanu, ve správci zařízení onu grafiku vidím. Zkoušel jsem přeinstalovat ovladače asi 3x. Neúspěšně. Je možné že je po ní?je teda postarší ale čekal sem ze ji aspoň spalim u něčeho pořádného kde má aspoň 80 stupňů, ne u MC kde prakticky nepracovala. Jinak komponenty jsou :Asus P7H55-M PROI3 550 3.2GHZSSD INTEL 128GBGEFORCE gtx560 ti. Zdroj: coolermaster 600w asi půl roku starý PC1600, - Bsod:http://imageshack.cz/images/2016/06/01/1335106...

Odpovědi na otázku

Zkus nahodit linux, pokud nepojede je kaput (nejspíš, vylučíš to tím, že to zkusíš jinde).

Vyndej jí, napíchni monitor na integrovanou grafiku v procesoru, pokud vše pojede, zkus grafiku v jiném počítači. Pokud nepojede, vadná deska.Pokud grafika pojede v jiném počítači, běž do nouzáku, vymaž ovladače, vypni, zapoj grafiku, nainstaluj znovu.Jinak MC je docela náročná hra, věř že tam ta 560 jela naplno :)