» Poradna » Ostatní

GPU

Zdravím, nevíte proč když hraju např: zaklínača 3 tak vše je v pohode grafická karta na 100% bez lagu .. a potom mi skoči integrovaná grafická karta intel taky na 100% a cele se mi to začne sekat tak na cca 30sekund.. pak hraji 10-20 minut jak kdy a zase to same.Cením si každou radu :)Grafika: NVDIA GeForce GTX960Mintegrovana: Intel HD Graphics 530

Odpovědi na otázku

Jako že za chodu se ti přepne grafika?

za chodu sa grafika neprepne. skôr sa dedikovaná prehreje a zníži takt aby sa ochladila.vyčisti chladenie a začni šetriť na nový pc. týmto spôsobom ho za chvíľu upečieš

jak jsem se vždy tak dival tak se to začne dít zhruba u tak 84 stupnu te grafikyhold si budu muset pořidit PC a ne notebook zkusím vyčistit ale nevím jestli se k tomu vubec dostanu..

to dává smysl teploty kolem 85 stupňů jsou obvykle max. na tu generaci a regulace ji záměrně zpomalí.