GPU

Mám GPU gtx 1060 3GB a chci se zeptat jestli by nějak nešla navíšit paměť grafické karty, třeba přidat klidne 2 ale to nevim jestli pujde tak se ptám.😃 Děkuji za odpověďi😉

Odpovědi na otázku

Ne, nešla.

Děkuji

šla, kupte si 6GB verzi karty a starou prodejte. myslím to seriozně.Ta karta byla divná už v době ohlášení, 3GB VRAM je dnes zatraceně málo i na FHD hraní, zvlášť, když ta karta má stále docela solidní výkon na to aby utáhla na snížených detailech každou novou hru.

Tak to abych vyhodil svou starou 960 s 2GB, když si na tom už zničehonic nezahraju, protože to pán řekl

další možnost je koupit paměťové čipy a případné další součástky a dopájet je na kartu, následně do té karty nahrát modifikovaný bios, který bude pracovat s 6GB paměti. To už ale bude žádat nějaké vybavení a zručnost

Prečo GK nemá sloty pre RAM (GDDR5)? Teraz tam má asi 3 chipy, zrejme 3 sú ešte voľné a tušímže už sú 2 GB chipy, takže môže mať až 9 GB