GPU vs GPU

Zdravím,měl bych takový smělý doraz....v květnu plánuju novou sestavu a mám trošku problém s výběrem grafiky....možnosti RTX 2070 vs GTX 1080Ti,zatím se moje rozhodnutí směřuje k RTX a procesor i7-8700 ale zeptám se i tu na vás názor....hlavní využití stream+hry,děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Já bych doporučil tu, která bude v květnu dostupná a/nebo výhodnější.

Jakápak? Kdyžtak poprosím o odkaz dekuji

jak ti může někdo dát odkaz na to jaká grafika bude v květnu výhodnější ?

… á bude to 1650, přiklepnuto.

Ok díky,o 1660 sem věděl,o 1650 ne

a proč by si kupoval nižší střední třídu když na tu kartu má zjevně 11-16000 a pokukuje po řadě xx70-xx80...

… já vím...... a on taky ... ,ale ty ne... . Proto tam je toto: