GPU slot x16

Čau lidi, přemýšlel jsem nad koupí RX480 8GB strix(https://www.czc.cz/asus-radeon-rx-480-rog-st... )Koukám se co to chce.. 8 pin- mámRychlost sběrnice PCIE 16- no a to nevím co je .. pokud se tím myslí slot PCI Express x16 tak ten mám..moje základovka: Typ slotu PCIVyužitie slotu DostupnéData lanes x16Označenie slotu PCI Express x16 Slot 1Charakteristika 3.3V, Shared, PMEČíslo slotu 0A chtěl bych tedy vědět jestli mi to tam půjde nebo ne.. díky :*

Odpovědi na otázku

Ano, grafike pre PCIe bude v PCIe slote fungovat. Over si este, ci tvoj zdroj ma kabel na napajanie grafiky.