GPU pro low PC

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zdaa-li by šlo dát k mému PC tuto Grafickou Kartu saphhire r9 270x.CPU: Intel Core 2 Duo E8200MB: asus p5kzdroj: Xillence 500WRam: 6 GB Popřípadě kdyby jste věděli o jiné s podobným výkonem co by k tomu šla dát, byl bych vám vděčný. Děkuji

Odpovědi na otázku

Tahle grafika k tomuto cpu je blbost 😀

Ta deska umí čtyřjádra a po úpravě BIOSu i AHCI.

dal bych k tomu rx 560 2GB. Na víc to nemá. Neškodilo by nějaký c2q z aukra aspoň Q9550.

Core 2 Quad je drahý a žere. L5420 (50 W) nebo E5430 (80 W) je za méně než 300 Kč. Radeony RX se do starších křápů nehodí - hodně je limituje CPU.