Gpu do pc

Ahoj, chci si koupit GPU a nejsem si na 100% jistý jestli to bude fungovat---Můj PC--OS: Windows 8.1 64bitRAM: 16gb DDR3 1600MhzMB: HP Orchid-S ( http://support.hp.com/us-en/document/c04293944 ) CPU: AMD A10-7800PSU: Corsair VS550

Odpovědi na otázku

Ten zdroj se mi nelíbí. VS řada od jinak kvalitního výrobce Corsairu moc kvality pobralala... Jeatli bude grafika fungovat? Doporučuji si vzít metr a změřit si, jestli se tam vejde...

Nepobrala*

Značkový PC není stavebnice. Daný laciný křápovitý zdroj není pro výkonný VGA dimenzovaný.GPU je integrovaný v AMD APU A10 (Radeon R7) => není třeba instalovat jiný.PC na platformě AMD FM2 může sloužit optimálně jako:A/ univerzální multimediální domácí PC;B/ slušná GWKS.Není to herní dělo pro módní grafické pecky.

Nepiš pikačoviny, A 10 RX4xx utáhne relativně v pohodě.

Ovšem pokud si chce zahrát novější hry, stačí dokoupit dedikovanou grafiku a šup, hned má na full hd na vysoké grafické nastavení, to by s tou inzegrouvanou grafikou nezvládnul

Takhle, nejdůležitější parametr je, jestli se ta grafika do toho PC vejde. I když v minulém příspěvku jsem psal, že CPU grafiku utáhne, tak jsem hned neuvědomil parametry, CPU jej přece jen bude brzdit, ale stále si dobře zahraješ. Osobně bych na FullHD a k tomu CPU zvolil 4GB verzi. Zdroj není zázrak, ale 65W CPU + tu kartu by měl bez problémů na továrních taktech utáhnout.

Typický OOO BFU:"CPU grafiku utáhne"CPU nemá žádný provaz, aby někam cokoliv tahal.

Proč tu slintáš blbosti? Kdyby si měl v hlavě více než piliny, určitě by ti došlo, že to bylo myšleno tak, že ten procesor tu grafiku nakrmí. Ovšem v tomhle případě bude to AMD ve hrách brzdit.

A co jako? Každý ví, co tím myslím.

Tak nejak, proste bude zalezet od hry. Celkove se mi RX 470 k tomuhle procesoru zda celkem silna, ale nekde to vyhody oproti game entry kartam prinese. Vykonem je to ctyrjadro nekde na urovni IB pentii, v necem lepsi, v necem horsi, podle pozadavku na multivlakno. S dodatecnou grafarnou by na tom melo byt i celkem slusne hratelne GTA 5 (samozrejme necekat zazraky, ale nad pentii bez HT to bude).

Pravda, já mám A10-6700 s GTX 960, která je ještě slabší a hraju ve full HD při vysokém nastavení, akorát u GTA V jsem nucen snížit grafické nastavení kvůli prpcesoru.