» Poradna » Web a internet

GPS Tracker

Ahoj Hledám server kam bych mohl nasměrovat svoje 3 gps trackery zdarma bez služeb navíc s třeba max. 3 denní historií ...GPS orange má třeba 1 car tracker + 4 personal trackery ( takže nejde )

Odpovědi na otázku

třeba trackme.lk má zdarma 3 zařízení se 14 denní historií.

Tam když chci registrovat nová zařízení tak to nejde protože Na klasické IMEI to nefunguje ( data nevidí )Číňan napsal že mám dosadit 0 + 11 znaků IMEI od konce - to na orange funguje ale na TrackMe píše že unikátní IMEI je už použité a nedostanu se dál ...

No asi se s tím Číňan nesral a dal na všechna (nebo na několik) zařízení stejné IMEI :)