» Poradna » Ostatní

GPS Tracker ST-901

Ahoj, mám Sinotrack ST-901. Chci se zeptat, používám to pouze na určováni polohy traktoru. Mám nastavený SMS mód a když na něj zavolám, pošle mi to souřadnice ve zprávě. To je v pořádku, ale bohužel to posílá na každé číslo, které na to zavolá. Dá se nějak nastavit, aby odpověděl pouze mě?V nastaveni podle manuálu jsem nastavil "Control number" takto:1. Set control number:Command: Number+pass+blank+serialSample: 139504434650000 113950443465 is mobile number, 0000 is password, 1 is serial means the first number.When the tracker reply "SET OK" means the setting is ok.You can set the second and third control number alsoTakže jsem do něj poslal: (602602602 - je jako moje číslo)6026026020000 1 Přišla mi odpověď SET OKPak jsem pro jistotu nastavil004206026026020000 1Opět mi přišla mi odpověď SET OKAle když na něj zavolá moje manželka z úplně jiného číslo, tak ji to pošle sms se souřadnicema.Nevíte prosím někdo jak na to ?Díky, Petr

Odpovědi na otázku

Tento tracker údajně nemá možnost omezit SMS jen na určitá čísla, odpovídá všem volajícím.

Asi už to nebude aktuální, ale předpokládám, že tě otravují různé nabídky atd.Ale pokud ti jde o odeslání tvých souřadnic tak z 99% se jedná u GSM brány které na SMS nereagují, jinak by je naštvavý lidi "ukamenovali SMS"pokud ti jde o platbu za SMS :( tak to je problém.Dneska mi přijde ST-901m tak to zkusím taky omezit :)

Jak jste dopadl? Jaké jsou zkušenosti? Chytá to i někde v motorovém prostoru nebo kde jej umisťujete?