» Poradna » Ostatní

GPS navigace

Dobrý den, nedávno se mi pod ruku dostala stará GPS navigace s dotykovým displayem, nízké rozlišení. Položka navigace nefunguje, ale na satelit se připojí. Potřeboval bych poradit, jak celou navigaci předělat ... prostě zobrazit systémové soubory GPS, ale nevím jak na to ...

Odpovědi na otázku

Trochu jsi měl být konkrétnější, ale myslím že pokud nemá slot na kartu a paměť malou, nemá cenu se tím zabývat.

Jak chceš poradit, když neřekneš to nejdůležitější - přesný typ GPS.