GPS NAvigace do auta --- NAVIGON versus TomTom, Mio aspol ..

Zdravim, v minulem roce jsem hodne cital recenze na nove nemecke navigace NAVIGON. Byl jsem naprosto spokojeny s tim jak vypada uzivatelske rozhrani Navigonu ale nakonec jsem musel jit do TomToma proste proto ze navigon mel naprosto priserne mapy, ve smyslu tom ze cesko bylo sice jeste dobre, ale morava uz co do detailu nestala za moc a navigon by tam asi nen bloudil. Byla to skoda, ale dnes kdy se pomalu rozhoduji o zakoupeni nove navigace uz bych chtel aby to byl Navigon. Jak uz jsem rekl jeho UI je o nekolik generaci pred ostatnimi a tak by me zajimalo jak jsou na tom jejich mapy dnes ? Jsou uz dostatecne detailni ? Rekneme i snad kvalitativne srovnatelne s Tele Atlasem v TomTomu ?

Odpovědi na otázku

A iGo jsi nahodou nezkousel?

Zkousel je to pomerne zdarily nav soft ale neni tak dobry jako navigon ... hodnotim to z pohledu user friendly, musi to byt schopny ovladat uzivatel hned na poprve a naprosto intuitivne coz podle me iGo nesplnuje tak dobre jako navigon. Dokonce Mio zkousi ted prejit na vlastni software a opousti iGo a i tento software ktery ted Mio pouziva se mi zda lepsi nez iGo

a hlavne, nemam prilis v oblibe navigace ktere se snazi udelat ze sebe pocitac a krom navigacniho softu tam cpou mp3 prehravac, kontakty, prehravac videa a podobne hlouposti ... tomu se snazim vyhybat ... az budu chtit mit vse v jednom koupim si nejakeho Androida s obrim displejem, do te doby radeji vsechno zvlast a hlavne uzivatelsky privetive. Navigacni zarizeni ma hned po zapnuti zacit navigovat a ne se ptat jakou aplikaci bych vubec rad pouzil ..