» Poradna » Programy

GPS navigace -čip- SIRF ATLAS III- SW IGO8

ahoj.
Jde do navigace s čipem SIRF ATLAS III nahrat i jiny SW nez IGO8 ?

například tomtom, garmin, jako je tomu u navigací s čipem SIRF STAR III

Odpovědi na otázku

typ GPS čipu je asi to poslední, na čem to závisí. Co to je za přístroj, jaký má/nemá OS?

asi na tom záleží protože ostatní údaje mají všechny stejné.
procesor 400mhz
paměť 64mb
system: windows....

použitelnosť konkrétneho programu si pozri priamo u výrobcu softwaru,mnoho programov je "viazaných " na konkrétne podporované zariadenia ako celok,tých navigačných programov je niekolko desiatok,akurát výrobca softwaru IGO má partnerské zmluvy s firmami ako Mitac,Asus a spol,takže ich software sa objavuje najčastejšie ako bud priama alebo doobjednatelná súčasť jednotlivých navigácií,ale to vôbec neznamená,že existuje len IGO,a že je jediné použitelné

tak nejradeji bych byl, kdyby tam sel TOMTOM

tak ho vyskúšaj,existuje aj vo verziách pre htc touch/touch diamond,bývalý eten,blackberry telefony,sony ericsson P sériu,mio-mitac smartphony,samsung black jack sériu,motorola q,palm...

ahoj,co přesně dělá čip SIRF ATLAS prosím?