» Poradna » Mobily

GPS navidace na android telefonu.

Ahoj, chtěl bych se zeptat jak spustit gps navigaci na android telefonu (google maps). Párkrát jsem se tam už dostal ale nevím jak. Umím si nastavit trasu (od - kam) a vidím modrou tečku kde se zrovna nacházím ale nevím jak tu mapu zobrazit ze svého pohledu jako na klasických gps navigacích. Na stránce https://support.google.com/maps/answer/3273406 jsem četl že mám stisknout ikonku kompasu, to ale jen k té ikonce přidá písmeno N a to je vše.

Odpovědi na otázku

-GPS je systém pro určování polohy (nenaviguje říká jen kde jste)-navigace je program \ nebo zařízení na zobrazování polohy a navigaci. Který může používat GPS ale i nemusí-Google Maps jsou mapová aplikace která má funkce navigace-Na tom neznámém telefonu si zapněte GPS\GLonas\Baidou-zkuste aktivovat data ( mobilní data a i Wifi)-zkuste použít znovu Google Maps

To mám zaplé. Chci jen přepnout ten pohled.

Zapneš GPS a vyčkáš až se fixne, musíš mít aktivní data, spustíš Google maps zadáš vyhledat nějaký cíl, klikneš ikonu Trasa, vybereš ikonu Auto, pak ťukneš Začít a až se rozjedeš, navigace "uvidí" pohyb, pak se sama přepne do 3D pohledu.Alespoň tak to funguje mě, rozdílné verze Gmap můžou mít mírně odlišné ovládání. Neustále něco aktualizují a pak se stále přesouvají, mění a skrývají ovládací prvky a pod. Lze si udělat na plochu zástupce "Auto", která spouští Gmapy rovnou v režimu autonavigace.

..... funguje mně, ...

no byl ste rychlejší taky v mapách to nefunguje ale až v samotné navigaci.

Aha, to bude asi ono. Děkuji za pomoc.