» Poradna » Programy

GP3 jedou Software 3D i když mám v PC Voodoo 3 - co se děje ?

Mám hru GrandPrix 3 ale jede pouze pod 3D Software render i když je v seznamu Voodoo 3,nejde vybrat.Zkusil jsem nové ovladače pro Vooodoo a nic,furt to samé.Vzloučil jsem také možnost s malou videoram.Poraďte....Na Celeronu 300/64RAM/RIVA TNT16MB jedou GP3 akcelerovaně.mám AMD k6/2 - 350 Mhz/96MB RAM/SB128PCI/3Dfx Velocity 100 8MB AGP/WIN98 + DirectX 7/BTC 52x

Odpovědi na otázku

Myslel jsem že karty od 3dfx nemaji problemy se socketem7.Musite to upřesnit, až pote vam mohu poradit...1.Ktere hry vam jedou akcelerovaně?2.Máte zapnutou druhou texturovací jednotku?

akcelerovaně - snad všechny kromě GP3 a nemám,ale i když ju zapnu,tak nic se k lepšímu nezmění...

Mám stejný problém, Velocity 100 8 MB, AMD K6-2 400, obě texturovací jednotky zapnuté a GP3 jedou pouze přes software. Jinak jede většina her tak, jak má. Další výjimkou je pouze Rally Championship 2000. To mi ovšem píše, že nemám 8 MB gr. kartu nebo vyšší. Domnívám se proto, že zakopaný pes bude někde s texturovací pamětí. Že by jí mělo Velocity málo? Fakt nevím, ale AGP texturing nezvládá vůbec. Zkuste někdo poradit. Dík

Předem, Voodoo3 všeobecně neumí texturování přes AGP sběrnici. To ale nevadí až tak moc. Já nevím, v čem je problém, ale mě zrovna GP 3 jede(půjčené od kámoše).AKCELEROVANĚ!!! Mám sestavu: AMD K6-2 350128 MB RAM, 20 GB HDD + 3,2 GB HDDVoodoo 3 100 (zapnutá 2 text. jednotka, přetaktované na 180 MHz.)deska Gigabyte VIA MVP3Používam nejnovější ovladače verze: 1.0.6.00, stažené z Netu a nemám jeden problém. Vyzkoušejte a uvidíte, co to udělá. Dejte vědět.

Velocity 100 na 180 Mhz ? Vždyť zhoří ! Páni jo ! Doufám že na ní máš venťas ! A ty ovladače ? Mám ten dojem,že je právě používám a furt nic....