» Poradna » Ostatní

Gothic 2

Zdravím, mám problém s hrou Gothic 2 Noc havrana, po instalaci hra začne načítat ale hned se objeví okno "Program VDFS Init Tool přestal pracovat" a už jde vidět že v obou bocích je černý pruh a v levém horním rohu je kousek bílého pruhu (hodil bych sem foto kdyby to šlo). Zkoušel sem měnit rozlišení, reinstall, vymazat z rejstříku her ale nic nepomohlo, hru mám originálně koupenou. Nevadilo by mi že tam ty pruhy jsou, ale ve hře nejdou vidět NPC životy a to už mi docela vadí, snad se někdo najde kdo mi pomůže děkuji :)

Odpovědi na otázku

mas nejnovejsi patch? muzes pak zkusit pouzit neoficialni http://forum.nordicgames.at/threads/110736-Gothic-2-V...

Mám originální patch :) koupil sem hru i s patchem

Patch nelze naistalovat, stáhnu, unzipnu, zapnu ale nejde dat tlacitko install :/

Spouštíš to s administrátorskými právy?

Po přečtení této rady jsem to zkusil a opět pouze vyberu jazyk instalace dám pokračovat a při výběru složky do které to chci instalovat nejde ani vybrat ani nechat tu co je nastavená a ani kliknout na install

Po 5 vteřinách hledání, jde najít, že se jedná o velice častou chybu a řeší se to patchem který ale není potvrzené, že funguje na češtinu. něco jako : http://www.worldofgothic.de/dl/download_104.htm atd.. jde toho najít mraky a očividně to funguje... řešení je na to několik.. stejně jako : "...i read some other forum somewhere an all i had to do was delete Vdfs32g.exe & Vdfs32e.exe from the system folder..." atd... po minutě hledání se to dá určitě vyřešit jak nic...btw: To Google nějak padá, že lidé na něm nemůžu nic hledat ? Mě funguje standardně...

ano sice toho je hodne, ale ja zkousel vice veci a nefungovala mi ani jedna, kdybych aspon vedel jak smazat to VDFS z rejstříku nikde jsem ho totiž nenašel, mám W8 tohle by možná pomohlo