» Poradna » Programy

Gothic 2 - Potřebuji radu

Mám problém ve hře Gothic 2. Jsem teď ve 3. kapitole kde jsem získal Innosovo oko které mám opravit. Pyrokar mě poslal za Valtrasem který říká že mi nemůže pomoci dokud není ve městě další vodní mág který ho zastoupí. Kde takového mága mám najít ? Byl jsem už ve starém chrámu kde jich bylo plno ale u žádnýho jsem neměl možnost mu říct, aby šel do města. Co mám dělat, popřípadě kde mám hledat ?

Odpovědi na otázku

Na ten návod jsem se díval ale nic o tom nepíšou

Lares vám půjčí svůj akvamarínový prsten, aby vás členové Kruhu vody poznali. Člověk, kterého hledáte je obchodník Baltram na tržnici v Khorinisu, takže na nic nečekejte a s nasazeným prstenem s ním promluvte, a poté dobrou zprávu oznamte Laresovi. A teď vzhůru k mágům Vody