» Poradna » Programy

Gordiho filmové dobrodružství na windows 10

Dobrý denJako malý jsem hrál hru Gordiho filmové dobrodružství. Z nostalgických důvodů si ji chci zahrát znovu, ale na mém windows 10 nefunguje. Zkoušel jsem ji spustit přes DosBox a to také nešlo. Prosím o radu, popřípadě, jestli neni někde nějaká verze pro window 10. Děkuji

Odpovědi na otázku

DosBox je málo, chce to Windows. Rok vydání píšou 2002 takže XP? Jestli nestačí režim kompatibility, tak skus rozchodit na XP ve VirtualBoxu (XP musíš mít, VBox je zadarmo)