» Poradna » Programy

GoPro Quik, otazník místo videa

Ahoj, mám GoPro 10, paměťovku SanDisk extreme pro, notebook dell Procesor 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-1145G7 @ 2.60GHz, 1498 Mhz, jádra: 4, logické procesory: 8 , RAM 16GB.V notebooku nainstalovaný program GoPro Quik. Videa co si program stáhne z karty do programu Quik se nedají přehrát fotky to ukazuje, ale u videí je jen malinkatý otazníček. Neví někdo čím to může být?

Odpovědi na otázku

A co když videa stáhneš normálně přímo z karty bez programu quick?

Přehrát v jiném programu jdou. Ted jsem se dočetl, že program už podporují pouze na mobily. Dnes jsem už quik dokonce ani neotevřel. Děkuji za radu.

Quik pro desktop uz dva roky GoPro nevyviji, navic je to program na nic, nejaky duvod proc ho musis mit?

Nemusim, chtěl jsem to, že je to origo gopro. Už hledám jiný program. Nějaké doporučení? Jde mi opravdu o jednoduchou upravu, střih, otočení obrazu, přidání gps trasy ( trasa, kterou jedu) do videa.

Pokud máš Windows 10, tak tam jednoduchý střihový program máš vestavěný. Kdybys ho nemohl najít, tak je kupodivu schovaný v aplikaci "Fotky" A kdybys chtěl něco pokročilejšího zdarma, tak Davinci Resolve.

Ok díky. Mám 11, ale už si nějak poradím. Ještě jednou děkuji.

Tak předpokládám, že ve W11 bude aplikace "Fotky" i s integrovaným editorem videa taky