» Poradna » Mobily

Gopro hero 5 zvuk

Dobrý den.Tocim si videa v prirode hero 5kou jsem naprosto spokojeny ale obcas kdyz mluvim do kamery z metru nebo dvou a fouka vitr jsem slabe slyset a je slyset pak ve videu spise huceni vetru.Premyslim nad porizenim mikrofonu ale nechci udelat chybu a tak se chci zeptat jestli uz tohle take nekdo resil a mohl by mi poradit.Kokal jsem ze prislusenstvi k mikrofonu nejaka krabicka stoji 1700kc bez mikrofonu ani nevim jaky bych si mel poridit a nez za to nejake penize utratim radeji se ptam abych nevyhodil penize za neco co mi nesplni ucel....Dekuji moc za rady

Odpovědi na otázku

Dobrý den, vyřešil jste problém? Zrovna řeším úplně stejný problém, tak by jste mi mohl poradit. Děkuji