» Poradna » Mobily

Gopro 7 + dron

Zdravím.Měl bych dotaz, jakého bezkamerového drona pořídit pro kameru go pro hero 7?Rád bych natočil nějaké vzdušné záběry v dolomitech, ale nechce se mi kupovat go pro karma za 20 tis. Nemáte někdo zkušenost? Nemám problém zainvestovat do 10 tis, ale aby to alespoň trošku stálo za to. Díky za tipy.

Odpovědi na otázku

Obavam se ze jdes spatnou cestou. Nech si GoPro na to v cem je dobre - akcni zabery, pod vodu, atp. Dron si kup samostatny. Nebudu ti doporucovat jaky - ja jsem si taky rikal ze dam tak maximalne 15k a jak jsem zjistoval co ktery umi a neumi, jak se ovlada a jak kvalitni maji obraz, tak jsem skoncil s dronem za 30k a vcetne prislusenstvi a baterek navic zhruba za 50k.Apropo, nejsem zemepisec, dolomity jsou Rakousko nebo Italie? Ja jen, ze letat a natacet v Rakousku chce hodne odvahy a plnou penezenku.