» Poradna » Ostatní

Google,Wikipedia - vědomosti lidstva a mapování novodobé historie...

Ahojte cetl jsem že se už vytváří na víc nových veci než jsme schopni přečíst a vstřebat..taková je moderní pokročilá doba chci se zeptat nevíte kdo to mapúje mam doma knihovnu za 150 000.- mapuji si to od praveku dodnes a vetsina knih je s aktuálností informací zastaralá existuje nekdo kdo mapuje treba hiostorii internetu duležitých www stran jejich historii atp ?

Odpovědi na otázku

S tymi dolezitymi www je tak trochu problem.Neexistuje predpis, norma, alebo nieco co by hovorilo co je dolezity www.Na podobny problem narazili niektori poskytovatelia pripojenia ked zaviedli Internetovy filter.