» Poradna » Počítačové sítě

GoogleUpdate.exe

Dobrý den, chci se zeptat, jestli má google chrome nějakej update? Protože u mě na Windows XP v C:\Documents and Settings\Oliver\Local Settings\Data aplikací\Google\Update mám soubor GoogleUpdate.exe, který se snaží občas dostat k internetu, a ja ho věčně blokuju ve firewalu. Nejsem si vědom, že bych měl v počítači nějakou jinou google aplikaci. Jestli je to součást toho Chrome, tak dobrá, jen aby to nebyl nějaký malware.

Odpovědi na otázku

Ahoj ked spustis services.msc najdi si tam google update service daj si vlastnosti a zakaz celu sluzbu po restarte uz mozes celu zlozku s google update vymazat.

Mimochodom na Mac OS X je to tak isto akurat ze to zalezie do systemu pri instalacii cohokolvek od google, a problem je v tom ze aj ked to instaluje clovek ako uzivatel tak to nejako ziska prava zapisu do systemveho adresara !!! A vymazat ide len s pravami root -a Vcera som to odinstalovaval asi 40 minut