» Poradna » Ostatní

Google_je účet zdarma?

Při založení účtu google je třeba zadat telefonní číslo nebo e-mailovou adresu. Jsou to dost důvěrné informace, tak by mě zajímalo, jestli je zřízení účtu u google nějak zpoplatněno.Prostě se mi nechce zadávat moje číslo, když nikdo nemohu najít, kolik ta služba stojí, ve smluvních podmínkách to také není...Nemám, s kým se poradit, mohl by mi k tomu, prosím, říct někdo něco přesnějšího?

Odpovědi na otázku

Je to zdarma.

Pokud je někdy nějaká služba zdarma, tak produkt je zákazník.Není zdarma, platíš svým soukromím.

zpoplatněné to není. Platíš leda, pokud si výslovně objednáš nějaké nadstandardní služby - např. větší Google Disk, nebo nějaké ty firemní aplikace - ale tam už ti to výslovně upozorní, že to není zadara.

a jak by asi proběhla platba když jim nedáš svou kartu? proboha lidi, myslete...jinak samořejmě že google účet je zdarma - to že přes něj lze platit (např. na google play store za aplikace/hudby/filmy/knihy, za google disk, placení v obchodě přes google pay atd..) je věc druhá, využívat to nemusíš a platební kartu si tam pak registrovat nebudeš....

To je právě ta cena, za freemaily zpravidla platíš svými osobními daty

A do nefreemailu nemusíš zadat osobní data? Ona se pozastavuje nad telefonním číslem a emailem. Myslíš, že do placeného mailu tohle nemusíš zadat?

telefon ani mail při registraci google účtu zadávat nemusíš, tak nevím o čem se tu bavíte..

nejsem si úplně jistý ale telefon už se imho dávat musí. doby kdy to šlo běz něj jsou dávno pryč

Jak založíš google účet bez mailu nebo telefonu? Minimálně jedno z toho musíš zadat. Tak nevím, co se tu bavíš.

Pro dvoufázové ověřování se bez mobilu neobejdeš.

njn musite prodat svou dusi kdyz chcete neco zadarmo.tak zalozte seznam ci outlook i tam chteji cislo ale ne kvuli zpoplatneni ale kvuli bezpecnosti stejne jako na google.

Emailová adresa až tak důvěrný údaj být nemusí. Prostě si založ nějakou novou speciálně pro ten google. Pak google bude mít tvoji adresu, ale tobě to může být celkem jedno. Existují i emaily dočasné (třeba jen na 1h) pro případy, když někde email vyžadují a ty se tam chceš jen podívat. Jinak google účty jsou zdarma, klidně si jich můžeš zřídit několik... jen pokaždé budeš nejspíš potřebovat jinou emailovou adresu.

Telefonní číslo slouží k lepšímu zabezpečení a případné obnově přístupu při ztrátě hesla. Není potřeba se všeho hned paranoidně bát ;)

Důvěrná informace je něco jiného, myslíte citlivou informaci, ale tel. číslo nebo email nejsou citlivou informací, pokud nejsou vázány s konkrétní osobou.Myslím že jen špatně čtete nebo nemáte všechny informace. Samotný účet google zpoplatněn není, ale některé služby google ano.

To jsou ty trollovske dotazy kdy si blb neco precte a protoze chce videt akci jak ten co pichal heparin, vlozi jej pod zenskym nickem aby videl vzrůšo. Nebo si dokonce pod jinym nickem taky pokeca.

Ten základní účet je "zdarma", nebo spíš nebudou od tebe chtít peníze. Jim stačí když z tebe vydolují osobní data, aby věděli jaké reklamy ti mají podsouvat.Telefoní číslo je z důvodu dvoufázového přihlašování, aby bylo složitější ti ukrást účet.