» Poradna » Mobily

Google zpoplatnuje Android pro zakazniky z EU

Diky " moudremu" rozhodnuti EU o tom ze poskytovat zdarma Android, Play Store a applikace vymenou za shlednuti reklamy je zneuziti dominantniho postaveni.. proto budou ted Evropani platit za licence Play , Mapy, Waze, Gmail, YouTube.... Chrome bude bundlovany s Google search a je na kazdem jestli se svobodne rozhodne to pouzivat.......kazdy si ale po zaplaceni poplatku svobodne a samostatne nainstaluje to same co mel zdarma a zaplati jeste jednou shlednutim nabizenych reklam presne stejne jak platil za free sluzby dodnes. Neni to nic diskriminacniho, Google timto presne dodrzeli pozadavky ktere po nich EU chtela Ted dotaz do poradny - jak dlouho budou fungovat evropske mobilni site nez se kompletne odstavi po zavirovani kvuli appkam ziskanym mimo PlayStore ? https://www.wsj.com/articles/google-will-char...

Odpovědi na otázku

PS: ten " dotaz" je spis namet pro redakci na clanek o tom co se bude dit. Zajima me jak Evropani podekujou tem uzasnym lidem z Brusele kteri se snazi zregulovat cokoliv co se alespon trochu hybe.

uprava - Google bude vybirat poplatky od vyrobcu za telefony a tablety prodavane v Evrope. Abych nekoho nepolekal ze bude platit za stare zarizeni- to zatim ne.

Měl bys přestat číst píčoviny a najít si holku. Už ti z toho hrabe.

Raději ne, ještě by se mohl rozmnožit

On | 17. 10. 2018 2:30 To musí být noční vrátný.

Šíření poplašné zprávy je trastný čin i_diote !

Paráda, snad bude konečně možné koupit telefon bez bundled gapps :)

Však můžeš, iOS, nebo pokud si ještě větší hazardér, tak WP ...

Mam pocit, ze si sam nejste moc jisty o cem ten puvodni clanek vubec byl.Akorat ve vas slova android a Brusel spusteji mozkove procesy a potrebu plest si poradnu s facebookem.

A jéje, další ultraliberál, co si plete demokracii s anarchií. Ty budeš určitě volič ODS, nebo ANO. ☺

Ultraliberal nebude volit ani jednu ze zminenych stran. Dale prunik volicstva obou partaji je nulovy.A hlavne - z vyse uvedeneho nevyplyva, ze by byl ultraliberal. Jen ze je ... ze neni uplne nejbystrejsi. :o)