» Poradna » Web a internet

Google účet, YouTube

Dobrý den, mám otázku. Chtěl bych dát kamarádovi přístup do mého YouTube účtu, ale nechci aby se dostal například do fotek google, nebo emailu. Je nějak možné oddělit YouTube účet od ostatních služeb Google?

Odpovědi na otázku

Len absolútny I D I O T umožní prístup inej osobe do svojho účtu dobrovoľne, najmä ak ten účet je pre viacej aplikácií.Ak chceš mať potom problémy - tak mu prezraď účet a heslo - ale potom tu nevyplakávaj, že ti ukradol účet.

Tak to rozhodně nedávej. Nikdy se žádné účty nedávají dalším osobám! Jsou různé možnosti, jak třeba do nějaké služby někoho přidat jako správce nebo mu něco nasdílet, ale nedělá se to tak, že bys mu dával svoje přihlašovací údaje od účtu. Tohle si hned od začátku zapamatuj, jinak na to někdy v budoucnu doplatíš!

Ja sa divím, že na to ešte nedoplatil. Kde na tieto skvelé nápady ľudia chodia?