» Poradna » Programy

Google Translate DOKUMENTY

Ahojte, potrebujem poradiť, kde robím chybu ... dám preložiť 1 stranu textu v maďarčine, súbor je v PDF.Keď ho dám načítať z PC, aj jazyk maďarčina aj rozpoznať jazyk ... výsledok je "UNTITLED" /vľavo v lište hore/. ???Ďakujem.

Odpovědi na otázku

A ten text jde kopírovat? Třeba je to obrázek.Zkus označit text, zkopírovat a vložit do google translate jako text

Ahoj, keď dám do textu súboru PDF "označiť všetko" a pravým tlačidlom - mám 1 možnosť "kopírovať obrázok" ......takže to tak nevložím, nevloží nič ...ako z PDF-ka súboru urobím text ?

Přes OCR programy, ale výsledek bývá nejistý a hodně záleží na kvalitě naskenování

Ďakujem za snahu, odpoveď.