» Poradna » Web a internet

Google support

Dobrý den,mám naprosto jednoduchý dotaz, existuje nějaký kontakt na Google support, který nevyžaduje použití účtu Google. Účet Google nemůžu použít, protože mi ho Google zablokoval a to je taky důvod, proč potřebuji kontakt na Google support.Předem děkuji za odpovědi.Jakub Nevařil

Odpovědi na otázku

Jedině přes možnosti obnovení účtu. Jinak pokud nejsi nějaký "lepší" platící klient, tak se na žádný skutečný suport nedostaneš.

Děkuji za odpověď. Ještě bych měl jednu drobnou otázku. Kdybych se chtěl trochu víc rozepsat o tom jaký má Google nepořádek ve svých službách, existuje nějaké takové místo??Ještě jednou děkuji za odpověď.Jakub Nevařil

Jsem si více než jistý, že ten nepořádek bude spíš u tebe a plyne z neznalosti fungování google služeb ;)

Ale klidně můžeš napsat sem, co se ti na google službách nezdá ;)

No... musel bych se trochu víc rozepsat, aby to dávalo smysl, ale řekněme že problém je v tom, že jsem si zakládal Google účet ještě když nebylo GDPR a hranice pro vytvoření byla 13 let. A když po mě teď chtěl Google znovu datum narození, tak se mu po přesunutí hranice na 16 let přestal můj věk líbit a deaktivoval mi účet. BTW momentálně je mi 15. Ovšem to co mi na tom vadí ještě víc je to, že např. Microsoft to vyřešil tím, že si vyžádal potvrzení od rodičů, což by podle mého neměl být problém ani u Googlu... A jako bonus mi Google po přihlášení nabídne, že pokud souhlasím s tím že je mi více než TŘINÁCT let, tak mi účet odblokuje, ale i když potom zadám své datum narození, které napoví že je mi 15 let, tak mi napíše, že je můj věk moc nízký... opravdu si nemyslím, že tady je chyba jen u mě

No, tak to opravdu vypadá, že by nemusela být chyba na tvé straně :) Jenže bohužel, mám trochu obavu, že dopátrat se tady nějakého řešení nebude možné. Nejsi žádný VIP klient, takže do kontaktu s nějakým živým supportem se ti dostat nepodaří a bude to závislé jen na tom, co naprogramovali do jejich automatického systému.

Děkuji za odpověď, ale abych se tam dostal, potřebuji Google účet...

A v čem je podle tebe problém, že ti účet zablokovali? :)

Tak si vytvoříš nový, v tom nevidím žádný problém. Kolik lidí si vytvoří nový Google účet, když si koupí nový mobil...

Prakticky mi jde jen o knížku, kterou jsem na něm měl koupenou, jinak je mi ten účet ukradený

tedka sdem prisel k pocitaci a nekdo mi zmenil heslo muzetemi ho dat prosim email je filiplanik2@gmail.com