» Poradna » Web a internet

Google sledovani pc?

Dobry den, mam problem, muj bratr si muze kdykoliv zjistit co vyhledavam na pc, a prijdr mi to dost potrhle, neda se to nejak vypnout? Anonymni rezim nepouzivam jelikoz kdyz neco omylem vypnu pak uz to nenajdu v historii..Dekuji

Odpovědi na otázku

Nuž tak si - chytrolíne - v prehliadači vypni históriu, prípadne nastav prehliadač tak, aby po jeho ukončení sa história vymazala, vymazali sa cookies, vymazali sa odkazy na stiahnuté súbory. Skoro každý prehliadač má takéto nastavenia, má Private Browse.

co takhle mít na PC každý vlastní uživatelský účet? To pak nemusíš nic řešit, každý budete mít své nastavení a svůj profil a nikdo tomu druhému do prohlížeče standardně neuvidí.

Pokud pracujete oba pod jedním účtem, tak je to logické a s Googlem to nijak nesouvisí :)

"Anonymni rezim nepouzivam jelikoz kdyz neco omylem vypnu pak uz to nenajdu v historii.."Kdyz jste oba na stejnem uctu, tak jak by mel pocitac poznat, kdo tam prave sedi?

Google nešpehuje, špehuje vás oboch americká Telemetria Windows.