» Poradna » Počítačové sítě

Google problem

Pomozte mi niekto mam novy win ... vsetko mi slo v poriadku a zrazu ked xcem nieco hladat na googli tak mi nic nenajde resp hlda strasne dlho .... stranku google.com mi v pohode nacita ale dalej len cakam a cakam

Odpovědi na otázku

Ostatni stranky funguji normalne? Mozna to Windows nejak blokujou, abys pouzival Live search od MS.

vsetko ide ako ma len google nenajde nic resp hladaaaaa a nedockam sa

Vobec sa nedockas?
Alebo to len dlho trva?
Ak sa vobec nedockas, moze to byt trojan/rootkit, napriklad vundo, presne toto iste mi sposoboval, a nielen na google, ale aj inych vyhladavacoch.