» Poradna » Web a internet

Google plus

Zdravím a prosím o radu. Teď mi přišlo do mailu, že v nejbližších dnech zruší službu google+. Mám účet na seznamu /konkrétně post.cz/ a přes něj se přihlašuji prostřednictvím google + na youtube. A teď ta moje otázka - pakliže google+ zruší, jak se potom na youtube přihlásím, když nemám oficiální email na gmailu? Za rady budu moc vděčná!

Odpovědi na otázku

Neres to. Mas normalne aktivni Google ucet (uzivatelske jmeno je ta tovoje adresa @post). Takze na YouTube se budes prihlasovat porad stejne. Jenom se nedostanes s tim uziv. jmenem do Google+, ktere konci.

Na Youtube se nejspíš nepřihlašuješ přes Google+ ale svým účtem Google. Tudíž zrušení jedné Google služby nemůže mít vliv na službu jinou - pokud na to tedy Google výslovně neupozorní.

Tak jinak... nemyslím, že se půjde lehce přihlásit nebo že bych to neměla řešit.. žádný účet na google nemám. A myslím, že se tam přihlásit nepůjde, jelikož post.cz není doména google.Do mailu mi poslali tohle: Pokud se na weby a do aplikací přihlašujete pomocí Přihlášení přes Google+, přestane tato možnost fungovat a v některých případech bude nahrazena možností Přihlášení přes Google. Tam, kde najdete možnost Přihlášení přes Google, se stále budete moct přihlásit pomocí svého účtu Google.

Tak jinak - zkus si to...Bez na YouTube, tam se odhlas.Pak se tam zase zkus prihlasit zadanim uzivatelskeho jmena (tedy adresy ...@post.cz).Uvidis, ze to pujde. Ucet Google nemusi mit domenu @gmail.com.Ucet Google muze mit jako uzivatelske jmeno libovolnou adresu na libovolne domene...

Nebo kdyz se snad prihlasujes na treba Facebook, tak mas snad uzivatelsky ucet ...$facebook.com?Ne, mas tam proste svuj mail na postu...To same plati i pro Google ucet...

Navic vzdyt ti to Google pise naprosto jasne:“... bude nahrazena možností Přihlášení přes Google. Tam, kde najdete možnost Přihlášení přes Google, se stále budete moct přihlásit pomocí svého účtu Google...”Takze to opravdu neres. Budes se prihlasovat pouzitim sveho mailu...

I tak v kvetnu konci. Konecna, ukoncete vystup dvere se zaviraji. Me napsali pred par dny, jen tak do profilu řádekG+ bla bla bla. Dne 2 dubna vam smazeme cely profil. Do te doby mate moznost si stahnout vsechny sve soubory

Teď to zkoušet moc nejde, když google + furt jede... zruší ho cca za měsíc... nicméně pořád mi to, co píšeš, moc nesedí. :( Když je google plus spojníkem mezi postem a youtubem, tak nevím, no. Každopádně děkuji za čas i za názory. ,)

"se stále budete moct přihlásit pomocí svého účtu Google...” ale já nemám účet na google.. ,)

Napíšu to tak aby to pochopilo i děcko.Bez účtu na Google (který, jak ty tvrdíš, nemáš) by jsi neměla ani google+.Už to chápeš, nebo je něco nejasného?Je to to samé, jako by jsi tvrdila, že jsi dnes k obědu udělala okurkový salát, ale neměla jsi žádné okurky ...

Jistěže máš účet na google. Google už hodně dávno sjednotil přihlašování do všech svých služeb pod jediný účet. Takže tím čím se přihlašuješ na google+ se přihlásíš na YouTube, přihlásíš se tím na disk google, přihlásíš se tím do Androida, přihlásíš se do poznámek keep google, přihlásíš se do kalendáře google, přihlásíš se do mapy Google atd.....

Mají pravdu. Odzkoušej doporučená přihlášení a uvidíš. Dokud neodzkoušíš, neodmítej rady.

Jeste jednou polopate...Google plus neni spojovnikem... Google plus je jenom jednou ze sluzeb, ktere poskytuje firma Google. Stejne tak jako je jejich sluzbou YouTube, vyhledavani, Disk, Fotky, ... atd. Vsechny tyto sluzby spojuje pouze UCET GOOGLE, ktery mas registrovany na uzivatelske jmeno, ktere odpovida tve emailove adrese (treba Lenka282@post.cz).Tim, ze Google zrusi sluzbu Google plus, neznamena, ze zrusi cely tvuj ucet nebo ostatni sluzby.

Kristova noho, ty nemáš nijak spojený post s youtubem. Ty máš normální google účet, přičemž ten mail "@post" tam slouží jenom jako uživatelské jméno, úplně to samé, jako bys tam měla napsané "Lenka". Máš normální google účet, který ti bude fungovat do všech služeb normálně dál.

Google+ nesouvisí nijak s ostatními službami Googlu. Jen mechanismus přihlašování je společný. Přihlášení do ostatních služeb bude stále stejné jako dosud.