» Poradna » Mobily

Google play

Vymazal sa mi obchod play neviem ho nikde nájsť a nejde mi nikde Google play ešte pred 2 dňami som ho tam mala prišla som domov a už tam nebol a nejdú mi ani niektoré aplikácie a píše mi to tam niečo o tom že môj mobil nepodporuje Google a môj brat má ten istý mobil a jemu to ide normálne neviem čo mám robiť

Odpovědi na otázku

No nejdříve bych zařízení dal do továrního nastavení. V něm se ti pak u Obchod play ukáže. A pak si následně uděláš nové nastavení, oblíbené programy atd..