» Poradna » Mobily

Google play

Chtěl jsem se zeptat jestli jdou zakázat aktualizace obchodu goole play.chtel bych starší verzi ale pořád se zaktualizuje na novou.Dekuji.

Odpovědi na otázku

Já potřebuju aby se neaktualizoval obchod ne aplikace.

pohledej na netu, stačí pár klíčových slov

No už jsem hledal ale nic jsem z nenašel.tam jsou jenom aplikace právě.

Ano dá, ale musíš mít rootnutý telefon. Poté přes jakýkoliv File manager (souborový manažer) např. Total Commander, vytvoříš v kořenové složce/data/app složku com.android.vending-2.apk (pokud nepůjde 2 tak napíšeš 1) http://s20.postimg.org/w2q2annzh/Screenshot_2016... . Tím zakážeš aktualizaci Google Play, čili pokud chceš používat starší verzi, tak musíš před vytvořením této složky prvně nainstalovat starší verzi Google Play s vypnutou Wifi a daty.Pokud blokace funguje zjistíš tím, že v Google Play klikneš v Nastavení dole na verzi Google Play. Aplikace sice zahlásí že bude stažena nová verze Google Play, ale nestáhne se :) .

No škoda rootnutej mobil nemám.ale děkuji.