» Poradna » Mobily

Google play nedostatek mista

Ahoj, vim ze to tu bylo nekolikrat ale kdyz si chci neco stahnout tak mi to pise ze mam uvolnit misto ale... mam 2 gb volnych a applikace ma treba jen 5 mb... Vymazat mezipamet nefunguje, dat si starsi verzi googlu play nejde, vymazat ucty atd nejde, Lenovo a536 android: 4.4.2

Odpovědi na otázku

To je tak, keď si človek vyberie 8/1 GB. Nejde o to koľko máš voľných MB na "karte", ale inde. Zatiaľ som nezistil kam sa app inštalujú

Máš 2GB volného místa kde, v interní paměti nebo na SD kartě?

Spletl jsem se... v interni mam dostatek mista na mensi applikace a na sd 9 gb

Tak ten mobil retartuj,ale asi to nepomůže.

Restartovat?... Nne...

stále jsi nenapsal kolik máš kde volného místa.. udělej reset zařízení a budeš mít místa určitě dost

Máš plnou vnitřní systémovou paměť, kam se instalují aplikace. Místo (2GB) máš pouze v uživatelské paměti - úložišti (nebo na SD kartě), kam však nelze aplikace instalovat, proto chce po tobě uvolnit místo - ale v té systémové!Rozdělení paměti Android 4.4 KitKathttp://www.myphone.pl/cs/pomoc-techniczna/rozde...