» Poradna » Mobily

Google play mi nepovolí lokální apk

Zdravím. Mám problém s google play když si chci nainstalovat aplikaci můj vodafone tak mě to nepustím a tvrdí mi to že nejsem v čr a že je to jen pro uživatele v čr jenže já jsem normálně v čr :) nevím jak to řešit na google je i možnost zaměřit zařízení, tak mě to zaměřilo normálně na mojí adrese, ale stejně to pořad nejde, tak nevím jak to řešit, nesetkal se s tím už někdo?https://play.google.com/store/apps/details

Odpovědi na otázku

Spíš tvůj telefon je šedivka z dovozu určená pro jiný trh nebo máš na googlu nastavenou jinou adresu

No ja ho koupil na novem zelndu ale máme i jiné telefony z dalších kraju a ne čr a ty jsou v pohodě tak nevím v čem je rozdíl

Problém nie je poloha, problém je registrácia (e-mail) - pokiaľ nie je pri zadaní e-mailu jasné, že užívateľ registroval v Čechách - nespustí.

jako gmail učet přes který se loguju už je dlouho předtím vytvořen v čr a na předchozích telefonech to s ním bylo ok