» Poradna » Mobily

Google play a služby

Zdravím, mám velký problém. DOma vlastním wifi, která na pc a mobilech jede v pořádku( jede prohlížeč,youtube,google play atd.) A jejich ikonka wifi je modrá, přesně taková jaká má být. A pak tu mám tablet Asus transformer tf101 u kterého je ikonka wifi šedá a má být modrá. Prohlížeč,youtube jede v pořádku ale google play a a systémová aplikace gmail nefungují. Jakmile se chci přihlásit na svůj účet napíše ''Přihlášení se nezdařilo - Nelze navázat spolehlivé připojení k serveru... '' Reset a hard reset nepomohl. Nevíte čím by to mohlo být? Jsem už vážně bezradný, děje se to cca 6 měsíců.

Odpovědi na otázku

Zdravím, mnel sem stejný problém.V nastavení vyhledejte dátum a čas a vypnete "Automatická aktualizace dátumu a času", pak nastavte dátum a čas manuálne.Pak by se mnela objavít modrá ikonka wifi a vše by melo být OK

BOhužel nic se nestalo :( ... Vypnul jsem '' Automatické datum a čas - použít ze sítě '' .. poté jsem měl čas a datum stejný ( bylo 12:24 19.8.2015 ) rak jsem datum předělal na jiné a pak nastavil zpět správný. Nic se nedělo, tak jsem i předělavý časové pásmo ( mám na výběr z středoevropského času typu : Amsterdam,Brusel,Belgrad,Sarajevo a Káhira ) Njaký jiný nápad? Děkuji za rady