» Poradna » Programy

Google pay

Zdravím, jde mi o Google Pay. Na mobilním telefonu Xiaomi Mi 9T jsem si aplikaci stáhnul, nastavil a normálně s telefonem platil. Nicméně po nějaké době se při zapnutí aplikace zeptala, jakým Google účtem se chci do aplikace přihlásit (mám na telefonu celkem 3 Google účty) a po odkliknutí účtu, kde byla nastavena karta se aplikace zapla, ale chtěla znovu nastavit kartu. To jsem provedl, nicméně po pár dneska se situace opakovala a takhle už je to dva týdny. Děkuji předem za jakýkoliv nápad.

Odpovědi na otázku

Zkuste vypnou šetřič baterie pro tuhle aplikaci.

Zkusil jsem, kartu to stejně zase po pár hodinách odhlásilo a chce to znovu nastavit