» Poradna » Počítačové sítě

Google PageRank

Dobry den, mam otazku?Z www.zoznam.sk mi prisla ponuka na platenu bonusovu registraciu mojej web.adresy, ktora umiestni moj web do prvej patky v zoznam.sk .
Chcem sa spytat bude toto mat pozitivny dopad aj na vyhladavanie v google ?Ak si zaplatim vyssiu pozicu v zoznam.sk zlepsi sa mi pozicia vyhladavania aj v GOOGLE? dakuje za odpovede

Odpovědi na otázku

Nezakladej dalsi temata se stejnou otazkou.

Omlouvam se

plateny SEM - Search Engine Marketing funguje iba v tom vyhladavaci, kde si zaplatil. SEO - Search Engine Optimalization je snaha stranku upravit tak, aby sa umiestnovala bez platenia vo vyhladavacoch na dobrom mieste. Pre Google je dolezite, ze na tvoju stranku ukazuju spatne linky z inych web stranok, ktore uz maju svoje vysoke hodnotenie. Takze odpoved je NIE.

na platene zobrazovanie linky na stranku je oproti zoznamu este lepsi Etarget. je lacnejsi, plati sa len za klik na stranku, ma pokrytie viacerych serverov, nielen Zoznamu - kde sa zobrazuje tiez.