» Poradna » Web a internet

Google obrázky, podivné otvírání obrázků

Ahoj,Už nějakou dobu pozoruji podivné otvírání obrázku je to nějaká novinka v Google chrome ?Obrázek z Chrome zde https://i.imgur.com/cNcruYA.pngNapříklad ale v prohlížeči Edge od Microsoftu funguje vše normálněViz obrázek zde https://i.imgur.com/Nq9qs1f.png

Odpovědi na otázku

Jsem v Google a otevřelo se to normálně.

Nevíte tedy kde by mohl být problém ?Děkuji.

Na rovinu ? Nevím,bohužel. Adblocky,filtry ? Antivir,možností je dost.

Děkuji za upřímnost Antivir používám Eset, a jako blokátor reklam používám Ublock Origin

No jo, google zkouší nějaké novoty na menší skupině uživatelů. Pokud ram teda nemáte nějaký addon, který by toto způsoboval.

Jediné rozšíření které mám nainstalované, tak je uBlock Origin verze 1.18.2Nedá se to opravdu vrátit nějakým způsobem zpět ?Tento nový způsob otvírání obrázků, se mi opravdu nelíbí.Děkuji za radu.

Těžko říct, možná pomůže odinstalovat a znova nainstalovat chrome (nepřihlašujte se po nainstalování)

Jinak ten ublock by s tím neměl mít nic společného...

Odinstalujte ten adblock. Tenhle konkrétní těží kriptomeny.

Prosím, to je asi nějaký omyl, nebo se pletu ?

Ne, pokud nemáte nějakou fejkovou verzi, tak ho nemažte. Ublock je v pohodě.