Google Nexus 7 a replikace HDMI ?

Zdravím všechny nadšence, teď před vánoci jsem se začal pídit po nějakém solidním zařízení a skončil jsem (nečekaně) u Nexusu 7. To, že nemá slot na karty bych přežil, ale vadí mi absence HDMI nebo MHL. Po menším hledání jsem našel http://www.softcom.cz/produkt/adapter-usb/hdmi-... a zajímalo by mě jestli by skrze tohle zařízení bylo možné Nexus propojit například s televizí či monitorem?

Odpovědi na otázku

k čemu? nechápu, na co všichni chcete na tabletu výstup.pokud chceš přehrávat na TV, tak to udělej přes DLNA.

K čemu? Odpověď je vcelku jednoduchá - toto zařízení jsem chtěl využít například ve škole (skladné, dobrá výdrž baterie) a doma pak připojit k větší obrazovce, která je uživatelsky více přívětivá.